zpět na novinky

INX International otevřel nový výrobní závod inkoustů

INX International otevřel nový výrobní závod inkoustů

Společnost INX Digital Czech otevřela 8. září v Praze nový výrobní závod. Objekt o výměře téměř 3995 metrů čtverečních byl vybudován jako centrum poskytující služby a podporu zákazníkům využívajícím digitální řešení v Evropě, na Středním východě a v Africe a je třetím novým výrobním závodem společnosti INX International vybudovaným za posledních 17 měsíců – dva z těchto závodů se nacházejí v Evropě, jeden v Severní Americe.

Objekt zahrnuje kancelářské, výrobní a skladové prostory, dvě laboratoře pro výzkum a vývoj a kontrolu kvality a rovněž několik servisních prostor. Vyrábí se zde několik řad digitálních produktů, mimo jiné inkousty na bázi rozpouštědel a na vodní bázi a rovněž UV inkousty. Výrobní linky jsou vybaveny nejmodernějším zařízením pro všechny výrobky včetně alternativních a OEM inkoustů. „Nový závod je výsledkem růstu našeho podnikání a dalšího zvyšování podílu na celosvětovém trhu,“ uvedl Paolo Capano, ředitel prodeje INX Digital Italy pro Evropu, Střední východ a Afriku.

INX International je třetí největší výrobce inkoustů v Severní Americe. Disponuje více než 15 závody v USA a Kanadě a je celosvětovým dodavatelem v rámci Sakata INX. Nabízí kompletní řadu technologií pro řešení v oblasti inkoustů a povrchové úpravy pro použití v sektorech obchodu, obalových materiálů a digitálních řešení.