zpět na novinky

Jägermeister změnil design etiket i víčka

Jägermeister změnil design etiket i víčka

Jägermeister mění vzhled svých obalů i etikety. Nový design všech lahví, od miniaturních 2cl až po objem 1,75 l, je nyní protažený, ramena jsou o něco výše a rohy jsou hranatější. Nápis Jägermeister po stranách lahve je hlubší a odkazuje na dokonalé řemeslnému zpracování.

Víčko je delší a kvalitnější než to předešlé a nese jméno objevitele likéru Curta Masta, stejně jako označení „Since 1878“, odkazující na rok založení společnosti.

Změn se dočkala také etiketa, která odráží tvar lahve a znázorňuje statečnost a nekompromisní sílu Jägermeisteru. Hlavní symbol značky – jelen – zdůrazňuje její zásadní aspekty, tedy sílu, odhodlání a původ v přírodě. Olistěné větvičky na hrudi jelena reprezentují 56 rostlinných látek, z nichž je likér složený. V novém zpracování klade portrét důraz na přirozený a autentický způsob.

Nápis „Jägermeister“ na přední etiketě byl přepracován do podoby stručného, symbolického odkazu na značku, doplňuje ho německý výraz „Der Kräuterlikör“, zvýrazněný oranžovou barvou v dolní části etikety.