zpět na novinky

Jim Beam představuje zbrusu nové lahve

Jim Beam představuje zbrusu nové lahve

Jim Beam po delší době přichází s novým designem celého portfolia. Od poloviny roku 2016 se na více než 100 trzích po celém světě objeví ve zbrusu nových lahvích a baleních. Aktualizovaný design tak bude lépe reprezentovat prémiový bourbon, který je již více než 200 let pečlivě připravován podle rodinné receptury.

Lahev Jim Beam je nyní odvážnější, s graficky čistšími popisky, portréty mistrů palírny Jim Beam a známým „růžicovým“ logem. Produkty v prémiové řadě, která zahrnuje i oblíbený bourbon Jim Beam Devil‘s Cut, nyní mají hranatější tvar lahve a kvalitní matný papír etikety. „Po sedm generací a více než 220 let rodina Beamů vyrábí jeden z nejlepších bourbonů na světě a nové prémiové balení nyní ještě lépe odráží tuto nepopiratelnou kvalitu,“ řekl Albert Baladi, prezident Beam Suntory. „Je to další milník v historii mé rodiny,“ uvedl Fred Noe (na snímku), mistr palírny, který je zástupcem již sedmé generace rodiny Beamů. A dodává: „Vždycky jsem byl hrdý na to, že tváře všech našich mistrů destilatérů se dívají z lahví Jim Beam po celém světě.“

Společnost Beam Suntory, třetí největší světový výrobce prémiových destilátů, aktuálně přináší na český trh také dlouho očekávanou novinku: Jim Beam Double Oak. Tento bourbon zraje v čerstvě vypálených sudech z amerického bílého dubu – stejně jako všechny Kentucky Straight Bourbony od Jim Beam, a pak je přemístěn na druhé období zrání do dalšího stejně ošetřeného sudu. Tento dvoustupňový výrobní proces umožňuje bourbonu delší a intenzivnější kontakt s vypálenou vrstvou dřeva, z níž získává výjimečnou, hlubokou a skvěle vyváženou chuť.

Fred_Noe__Jim_Beam_nova_lahev small2