zpět na novinky

Jubilejní EmbaxPrint nabídne novinky i doprovodný program

Jubilejní EmbaxPrint nabídne novinky i doprovodný program

Od 27. února do 2. března se na brněnském výstavišti uskuteční již 30. ročník mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint. Návštěvníci se dočkají mnoha technologických inovací, novinek a trendů v obalovém a tiskařském průmyslu.

Dlouholetá tradice veletrhu přispívá i ke stále se zvyšujícímu zájmu vystavovatelů. Nově se veletrhu zúčastní firmy Deufol, Golpretech, PEBAL, Reelton, Techni Trade. Veletrh zaujal i zahraniční firmy – poprvé například OPAX a INTERDRUK z Polska, CGP Coating Inovation z Francie nebo slovenské firmy AuLea a Korekt Plus.

Součástí akce bude díky spolupráci s agenturou EQUICom i projekt Packaging Live – zájemci tak uvidí v procesu balení tři roboty, nové průmyslové tiskárny a další obalové technologie.

Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program. Uskuteční se například Konference Asociace českého papírenského průmyslu nebo Konference Obaly pro potraviny a kosmetiku, kterou organizuje Obalový institut SYBA.

EmbaxPrint se koná současně s potravinářskými veletrhy SALIMA, MBK, INTECO, VINEX a nově SALIMA TECHNOLOGY. Novinkou je i Festival chutí, v rámci kterého se představí přes 50 minipivovarů.

Více informací najdete na www.embaxprint.cz.