zpět na novinky

Když dárky nosí pošťák

Když dárky nosí pošťák

Nespoléháte při doručování dárků pouze na Ježíška, ale snažíte se mu aktivně pomáhat? Pak se určitě nevyhnete rozhodování, jak zboží zabalit, aby dorazilo pod stromeček v pořádku. Pokud zasíláte měkké dárky, může Vám stačit odolná plastová obálka. Avšak zasíláte-li zboží, které je křehké, rozměrné nebo těžké, potřebujete jej zabalit a zároveň ochránit.

Základem je lepenková krabice, která může mít až sedm vrstev. V případě zasílání zboží, které zákazník neměl možnost předem vyzkoušet, hrozí, že si bude přát vyměnit velikost, barvu nebo dokonce zboží vrátit. Tento proces nepatří k oblíbeným činnostem a mnoho zákazníků se proto například u obuvi e-shopům vyhýbá. Vše jim můžete usnadnit, pokud zboží zašlete v krabicích určených pro zpětné odesílání. Tyto krabice s automatickým dnem jsou vybaveny dvěma samolepicími proužky. Jeden využijete ve skladu při odesílání balíčku, druhý slouží pro zákazníka v případě zpětného zasílání. Perforační nit navíc umožní otevření krabice bez použití nože.

Stačí zavolat na tel. 800 500 515, navštívit stránky rajapack.cz nebo napsat na email: info@rajapack.cz. S námi získáte nejlepší poměr kvality a ceny!

krab_samol2