zpět na novinky

Key Rum přichází v novém designu a nové lahvi

Key Rum přichází v novém designu a nové lahvi

Rumová značka Key společnosti STOCK Plzeň-Božkov se může pyšnit téměř stoletou tradicí a také tím, že se k jeho výrobě vždy používal pravý jamajský rum. Proto se mohla původní etiketa pyšnit slovy „jamaica rum“. Tři nově vyladěné varianty vám nyní připomenou náladu Karibiku, kde má Key své kořeny. Nová ikonická zakulacená lahev už sama o sobě symbolizuje jemnost, lahodnost a kvalitu. Výrobcem etiket je společnost S&K LABEL. Vyznačují se speciální matnou zlatou ražbou, 3D lakem a byly vyrobeny digitální technologií na rustikálním papíru s PET podložkou.

 

Vlajkovou lodí je rum Key Panama. Je připravený z kvalitního panamského třtinového destilátu, který zrál v sudech z amerického bílého dubu 3 roky. Vyniká zlatavou barvou, jemně nasládlou chutí s tóny vanilky a lehce dřevitým závěrem.

Pokud dáváte přednost spíše exotičtějším chutím, zvolte Key Spiced Gold. K třtinovému destilátu je přidán macerát z kakaových bobů a koření, které produktu dodají jedinečnou tmavě zlatou barvu a jemnou chuť. Skvěle si ho vychutnáte v kombinaci na ledu s colou. 

Dalším zástupcem je bílý rum Key White, který má lehkou a jemnou chuť díky kombinaci vybraných bílých karibských rumů z Jamajky, Barbadosu nebo Guyany destilovaných z cukrové třtiny. Key White.