zpět na novinky

Korunní přichází s funkční novinkou

Korunní přichází s funkční novinkou

Tradiční už téměř 150letá minerální voda Korunní uvádí na trh novinku doplněnou o funkční látky, které zlepšují obranyschopnost organismu, mírní únavu nebo podporují soustředění a mentální výkon. Dostupná bude ve třech variantách. Za moderním designem plechovek stojí osvědčená agentura Heels Make Deals, která měla na starosti i redesign celého portfolia značky Korunní.

 „Zdravé a funkční nápoje patří mezi nejrychleji rostoucí kategorie nealkoholických nápojů, a to jak v Česku, tak i na Slovensku,“ vysvětluje Martina Rettová, manažerka značky Korunní spadající do nabídky rodinné nápojářské firmy Kofola.

Korunní nabídne funkční minerální vody rovnou ve třech ochucených variantách. Liší se nejen příchutí, ale také obsahem funkční složky. Každá z nich je tedy vhodná pro odlišnou příležitost: Citrus mix obsahuje kofein pro podporu výkonu a soustředění, Granátové jablko je doplněné o železo, které pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, a konečně Malina a yuzu s vitaminem D3 a zinkem podporuje imunitní systém. Pro správnou vstřebatelnost vitaminu D je nápoj nutné konzumovat s potravinami obsahující tuk.

Všechny varianty jsou navíc obohaceny o vitamíny skupiny B a dostupné v ideálním třetinkovém formátu na cesty.