zpět na novinky

Letní limitka Hanácká vodka míří na festivaly

Letní limitka Hanácká vodka míří na festivaly

Hanácká vodka z prostějovské Palírny U Zeleného stromu připravila i letos především pro fanoušky hudby, tance a zábavy hravou, všemi barvami hrající limitovanou edici.

Letošní limitovaná edice se nese v duchu všech barev zábavy a vyjadřuje hudbu, tanec a relax s přáteli, které dohromady tvoří podstatu léta,“ říká brand manažer Hanácké vodky Jan Sedláček. Již po páté vydává Hanácká vodka svou limitovanou edici u příležitosti začátku festivalové sezony, která bude letos opravdu ve velkém stylu. „Hanácká vodka je každoročně součástí českých hudebních festivalů. V letošním roce to bude festival FINGERS UP a také Benátská noc, kde budeme mít pro všechny fanoušky přichystanou taneční stage a také taneční workshopy ve spolupráci s Evropou 2 a jejími moderátory,“ doplňuje Jan Sedláček.

Hravé limitované edice ale nejsou oblíbené jen u návštěvníků hudebních festivalů. Letošní limitku si mohou zákazníci zakoupit od 1. července v řetězcích Tesco, Globus, Kaufland, Billa, Penny, Lidl, Albert, Makro a JIP.