zpět na novinky

Manboxeo nabízí dárkový box Giftboxeo s možností personalizace

Manboxeo nabízí dárkový box Giftboxeo s možností personalizace

Český e-shop Manboxeo rozšiřuje nabídku produktů. Nově přidává do svého portfolia dárkový box Giftboxeo s možností personalizace.

Jednoznačným trendem v dárcích je právě personalizace a originalita, proto Manboxeo nově na svém e-shopu nabízí zákazníkům širokou možnost personalizovaných dárků přímo na míru obdarovanému. Manboxeo se tak chce stát vůbec prvním e-shopem na českém trhu, kde zákazníci najdou takto široké možnosti personalizace na jednom místě.

„Díky velkému zájmu o Loveboxeo, dárkový box v designu srdce, který jsme začali nabízet na Valentýna, jsme se rozhodli vyhovět poptávce a zařadit do stálé nabídky další, cenově dostupnější dárkové boxy Giftboxeo. Hledali jsme neotřelý, ale přitom jednoduchý design. Testovali jsme mnoho tvarů a motivů a nakonec vybrali šestiúhelník, který je jednak praktický, ale také hezký,” komentuje novinku zástupce e-shopu Lukáš Legát.

Giftboxeo je zajímavý koncept, kdy si zákazníci vyberou dárek přímo na míru obdarovanému. V prvním kroku si stačí zvolit design, vybírat můžete z černobílého boxu s fotbalovým míčem, zelené krabice s čtyřlístkem, flanelovým potiskem v červených barvách nebo z fialové a modré varianty. V dalším kroku následuje výběr obsahu podle toho, co má obdarovaný rád nebo jaké jsou jeho záliby. Uvnitř každého boxu je navíc možnost osobního vzkazu nebo fotky. Box lze kromě toho, díky pevnému a kvalitnímu materiálu z lepenky a zajímavému designu, použít také opakovaně  – například jako box na fotky, vzpomínky a suvenýry z cest nebo sladkosti. Vedle Giftboxea má Manboxeo ve stálé nabídce i Loveboxeo, červený box ve tvaru srdce s romantickým obsahem.