zpět na novinky

McCain představuje novou STREETFOOD řadu pro mladé

McCain představuje novou STREETFOOD řadu pro mladé

Značka McCain přináší na trh STREETFOOD produkty, které reagují na poptávku spotřebitelů po podobném druhu výrobků! Novou streetfoodovou řadu tvoří hranolky ve třech stylových vzhledech a zaměřuje se zejména na mladé lidi, kteří oceňují dobré jídlo a rádi zkoušejí nové produkty.

„Streetfood je styl stravování, jehož oblíbenost neustále stoupá. Cílová skupina tento trend sleduje a ráda si připravuje streetfoodové menu i doma, například jako stylové pohoštění pro přátele. Obaly byly tedy připravené speciálně pro novou streetfoodovou řadu v moderním stylu, a tak, aby byly zajímavé právě pro cílovou skupinu. Odráží prvky streetfoodové kultury a moderní gastronomickou nabídku. Součástí jsou atraktivní a chutně vypadající fotografie produktů,“ uvádí Svetlana Gálová, National Key Account Manager, McCain Retail Slovakia and Czech Republic.

Důležitými prvky na obale jsou vyobrazení samotného streetfoodového produktu a příklad způsobu jeho servírování . Pozadí má připomínat jídelní lístek streetfoodových podniků a stánků. Pro cílovou skupinu je zajímavé i celkové barevné ladění obalů, které je stylové a odráží moderní trendy.