zpět na novinky

Nový digitální nástroj umožňuje optimalizovat celý dodavatelský řetězec

Nový digitální nástroj umožňuje optimalizovat celý dodavatelský řetězec

Americká přepravní společnost UPS uvedla na trh platformu UPS Supply Chain Symphony. Nový digitální nástroj integruje různé části dodavatelského řetězce, včetně přepravy, skladování a řízení zásob, do jediné platformy. Jednotný přístup umožňuje zákazníkům UPS pracovat efektivněji, získat lepší přehled o svých dodavatelských řetězcích a efektivněji řešit problémy, pokud se objeví.

„Novinka umožňuje našim zákazníkům propojit všechny aspekty jejich globálních dodavatelských řetězců s inteligentní logistickou sítí UPS,“ uvádí Kate Gutmann, prezidentka UPS International, Healthcare and Supply Chain Solutions a dodává: „Pro naše zákazníky je to změna, která jim dává k dispozici nové výkonné digitální nástroje.“

Mnoho společností má problémy s propojením svých oddělených tabulek a databází, zatímco pro většinu odesílatelů je obtížné a časově náročné přeměnit data dodavatelského řetězce na užitečné informace. Z uvedeného důvodu může integrovaný logistický systém společnostem poskytnout konkurenční výhodu. Zákazníci společnosti UPS, kteří využívají toto cloudové řešení Software as a Service (SaaS), mají prospěch z lepších služeb zákazníkům, spolupráce, využití majetku a přesnosti předpovědí. „UPS Supply Chain Symphony poskytuje robustní přehled o celém globálním portfoliu služeb UPS, aby naši zákazníci mohli dosahovat lepších výsledků,“ vysvětluje Bill Seward, prezident UPS Supply Chain Solutions.

Aplikace UPS Supply Chain Symphony nyní integruje dříve samostatné nástroje UPS, včetně kontroly zásob v reálném čase, sledování výkonu na základě dat a specializovaných modulů pro logistiku v oblasti zdravotnictví.