zpět na novinky

Objevte kanceláře budoucnosti na Paperworld 2018!

Objevte kanceláře budoucnosti na Paperworld 2018!

Nenechte si ujít veletrh Papeworld ani v následujícím roce! S mottem „Hello new perspectives“ představí pod jednou střechou to nejnovější na trhu bezmála 1500 vystavovatelů a promění tak ve dnech 27.–30. ledna 2018 frankfurtské výstaviště v mezinárodní platformu papírenských, kancelářských a psacích potřeb, rozdělenou na dva hlavní segmenty – „The Visionary Office“ a „The Stationery Trends“.

K vidění bude celá škála výrobků, které dokáží přeměnit jakékoliv pracoviště v kancelář budoucnosti. Ta nejzajímavější inovativní řešení a současné trendy, vycházející především z vývoje světa módy, architektury a produktového designu, budou představeny v rámci přehlídky „Paperworld Trend Show“. Nadcházející sezonou nás budou provázet přírodní materiály a povzbudivé barvy, grafické obrazce či řemeslně propracované čisté linie a tvary.

Pozornost bude věnována komfortu a uživatelské přívětivosti, dynamice, eleganci, ale také digitálnímu propojení našich kanceláří či jejich vlivu na lidské zdraví.

Současně se nabízí i návštěva synergizujících veletrhů za jednotné vstupné – Creativeworld nabídne výtvarné a hobby potřeby, Christmasworld sváteční dekorace všeho druhu a Flora Decora čerstvé květiny.

Více zde.