zpět na novinky

Orosená lahev upozorňuje na novou recepturu Birellu

Orosená lahev upozorňuje na novou recepturu Birellu

Nový displej od komunikační agentury Dago upozorňoval ve vybraných prodejnách na vylepšenou recepturu nejprodávanějšího nealkoholického piva Birrell. Té se dočkal po třiceti letech.

K prezentaci nové receptury využil Birell Světlý celkem 390 lepenkových stojanů, 31 lepenkových palet a 10 shop in shopů napříč celou Českou republikou. „Vystavení vytvořené speciálně pro komunikaci Birellu Světlého je pro nás výjimečné proto, že se jedná o nejprodávanější nealkoholické pivo v České republice. Birell Světlý je na trhu již 30 let a my jsme letos přinesli jeho novou, vylepšenou recepturu, kterou jsme se rozhodli propagovat v rámci komplexní 360° kampaně,“ vysvětluje Markéta Havlíčková, activation team leader z Plzeňského Prazdroje, a dodává: „Spolupráce s agenturou Dago na tomto projektu byla perfektní. Navzdory časovým komplikacím byla schopna vždy pružně a rychle reagovat a vyjít nám vstříc.“

Spojovacím prvkem všech vystavení byla orosená lahev Birellu Světlého a pivní sklenice s logem v tmavě modré barvě, které celému vystavení dominovaly. Grafickou kompozici doplnily obrázky ječmene a chmelu evokující skvělou pitelnost a výbornou chuť tohoto nealkoholického piva. Zákazníci oceňují, že POS materiály jsou v in-store výrazné a velmi dobře viditelné.

 U vybraných shop in shopů v prodejnách Albert si zákazníci mohli všimnout prosklených lednic s vychlazenými plechovkami Birellu, které vystavení stylově doplňovaly a nabízely rychlou možnost, jak uhasit žízeň. Místo prodeje bylo vyrobeno z kombinace lepenky, koplastu a dibondu a dominuje mu podsvícené pódium s osvětlenou lahví a sklenicí nealko piva Birell Světlý.

Pro výrobu jednopaletových vystavení byla použita odolná vlnitá lepenka, která se stala v posledních měsících velkým trendem v oblasti POS materiálů. Lepenkový základ byl vhodně doplněn o plastové komponenty, osvětlení poutající pozornost a o reálné prvky, které v tomto případě prezentovaly pivní přepravky.