zpět na novinky

Paperworld 2017 představí kanceláře budoucnosti

Paperworld 2017 představí kanceláře budoucnosti

Frankfurt nad Mohanem bude opět dějištěm nejvýznamnějšího mezinárodního veletrhu papírenských, kancelářských a psacích potřeb – Paperworld. Ve dnech 28. až 31. ledna 2017 se v osmi halách veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem představí více než 1500 předních světových výrobců a začínajících podniků.
Mottem letošního ročníku je „Kancelář budoucnosti a trendy v papírenském zboží“, které reaguje na dynamický vývoj ve světě práce a odpovídá na otázku, jak by mohla naše pracoviště v budoucnu vypadat. Studio bora.herke.palmisano  na letošní motto navazuje a snaží se nabídnout inovativní řešení pomocí tří stylizovaných scénářů: „Suitable Solutions“, „Curious Funfair“ a „Solid Grade“.

paperworld_trendbuch_solidgrade-web2

Na přehlídce trendů, která je neodmyslitelnou součástí doprovodného programu, mohou obchodníci a návštěvníci získat inspiraci pro sestavení produktové nabídky či nápady na nové produkty. Veletrh je nejen přehlídkou novinek v odvětví, ale také fórem s řadou speciálních přehlídek, prezentací a přednášek, které jsou informačním a inspiračním zdrojem pro specializované obchodníky a odborníky.

paperworld_trendbuch_suitablesolutions-web

Více informací naleznete zde