zpět na novinky

Pepsi ČR uvede na trh novou podobu etiket i plechovek

Pepsi ČR uvede na trh novou podobu etiket i plechovek

Oblíbená značka colových nápojů Pepsi představí také na českém trhu nový design etiket svých lahví i vzhled plechovek. Nové podoby se dočká výhradně balení bezkalorických variant této značky, kam v současnosti na českém trhu patří Pepsi s příchutí višně, limetky a Pepsi Max. 

Pepsi tím reaguje na aktuální trendy v designu etiket se zachováním důrazu na svoji dlouhou tradici a atributy značky celosvětového významu. „Změnou prošlo zejména barevné provedení etikety s cílem posílit image moderní značky. Plechovky s novým designem budou proto matné černé, nikoli lesklé, jako tomu bylo doposud. Identita značky, jako je logo, zůstává,“ vysvětluje Kateřina Komárková, manažerka značky Pepsi pro ČR a SR.

„Zájem českých zákazníků o bezkalorické varianty colových nápojů roste a roste mnohem rychleji v porovnání s vývojem kalorických variant colových nápojů. V podpoře limonád bez cukru chceme i nadále pokračovat,“ doplňuje Kateřina Komárková s tím, že Pepsi s příchutí limetky a višně svým podílem na tuzemském trhu mezi ostatními ochucenými colovými nápoji dominují.

Pepsi s novými etiketami bude postupně dodávána do tuzemských obchodů přibližně od počátku února.