zpět na novinky

Pivo s příchutí hard rocku

Pivo s příchutí hard rocku

Pivovar Lužiny představil začátkem července limitovanou edici BEERSTRIKER. Spodně kvašený světlý ležák je vyrobený pomocí exkluzivní receptury pro skupinu DOGA, která je patronem lužinských piv a v letošním roce slaví 20 let od vydání své čtvrté desky s názvem Jsem trochu divnej. K jejímu výročí vyšla také originální reedice alba s přefoceným motivem na obalu. Byla pořízena fotografie tehdejších aktérů v současné podobě, která se objevuje i na plechovkách BEERSTRIKER.

BEERSTRIKER byl plněn do černých plechovek ve společnosti DRINK2GO a je k dispozici ve dvou designových variantách. K odlišení slouží matné samolepicí etikety doplněné kontrastními lesklými 3D prvky na vybraných motivech vytvořené parciálním lakem. Součástí etikety s již zmíněnou fotografií výročního alba je i QR kód, po jehož naskenování si můžete celou desku kapely poslechnout na Spotify.

S designem plechovek koresponduje i vzhled lepenkového multipacku s praktickým odnosným uchem od společnosti Perfect Print Services. Díky výsekům jsou v něm plechovky dobře viditelné. Novinka zajisté potěší nejednoho fanouška, ale je třeba připomenout, že těchto 4packů bylo vyrobeno pouze 1661 kusů.