zpět na novinky

Přehlídka logistiky od A do Z ve formátu XXL

Přehlídka logistiky od A do Z ve formátu XXL

Společnost Linde Material Handling přivítala své zákazníky a příznivce na veletrhu World of Material Handling, který se koná ve dnech od 20. června do 29. června. V německém Mannheimu na výstavišti Maimarkt na ploše o velikosti 17 000 m2 představuje své rozsáhlé portfolio produktů, služeb a logistických řešení.

K vidění je zde kromě jiného i praktická ukázka využití manipulační techniky přímo na pracovní lince určené pro výrobu lahví. Zájemci mohou sledovat možnosti práce se zbožím od okamžiku jeho příjmu do výrobního skladu až po konečnou manipulaci v obchodě. Hosté, kterých se letos očekává několik tisíc, budou moci navštívit různé prezentace a testovací prostory, vyzkoušet řadu produktů a využít možnost konzultačních setkání s odborníky z Linde Material Handling.

„V posledních dvou letech se výrazně změnily základní ekonomické podmínky, a tím i požadavky na vnitřní toky zboží a materiálu,“ řekl při zahájení akce Stefan Prokosch, senior viceprezident brand management Linde Material Handling, a dodává: „Nárůst nákladů na energie, nedostatek kvalifikovaných pracovníků, vyšší nároky na bezpečnost provozu a hledání řešení pro větší udržitelnost, to jsou jen některé z výzev, kterým nyní čelí naši zákazníci. Zároveň je dnes možné plně využívat optimalizační potenciál, který lze realizovat prostřednictvím digitalizace.“ Podle vrcholového manažera Linde Material Handling již dávno nelze splnit požadavky zákazníků dodáním vysokozdvižných vozíků nebo skladové techniky, a tak hovoří o dalším směřování společnosti: „V posledních několika letech se naše společnost vyvinula v komplexního poskytovatele intralogistických řešení, který kromě rostoucího sortimentu výrobků nabízí stále více softwarových řešení, asistenčních systémů, poradenských nástrojů a nabídek služeb, jako je například leasing baterií nebo prediktivní údržba. A přitom jsme našim zákazníkům stále nablízku – v souladu s mottem WoMH 2022: YOUR WAY IS OUR WAY.“

Představenou novinkou je například elektrický vozík se 4 motory a nosností až 80 tun:

Ukázka využití kompaktních last mile vozíků v prodejně:

Více se na event zaměříme v srpnovém vydání magazínu Packaging Herald.