zpět na novinky

Schoeller Allibert uvádí na trh novou službu Pronájem paletových kontejnerů

Schoeller Allibert uvádí na trh novou službu Pronájem paletových kontejnerů

Kromě nákupu našich vysoce kvalitních produktů si můžete naše chytré velkoobjemové kontejnery také pronajmout. Velkou výhodou je samozřejmě to, že investice je na nás, a vy můžete svůj rozpočet na kapitálové výdaje raději investovat do zlepšení svých produktů. Naše pevná daná struktura poplatků za pronájem zajišťuje, že své základní kapitálové výdaje můžete investovat do vašeho hlavního podnikání.

Zároveň díky technologii SmartLink je váš majetek „chytrý“. Můžete jej sledovat a minimalizovat tak ztráty nebo krádeže a zároveň optimalizovat výkonnost svého dodavatelského řetězce a tím snížit i své náklady. Podle informací našich klientů se totiž stává, že balení se v oběhu ztratí nebo vymění za jiné balení, starší, kvalitativně jiné apod. Abychom tomu zabránili, vyvinuli jsme technologii, která Vaše balení hlídá a sleduje a tím tak nemůže dojít ke ztrátám a záměně.

Díky uzavřenému systému, zajištěným opravám a 100% recyklaci snížíte také uhlíkovou stopu. Zákazníci, kteří mají o tuto službu zájem, si mohou kontejnery nebo palety pronajmout minimálně na 3 roky, případně dohodnout individuální podmínky. Po skončení doby pronájmu můžete smlouvu o pronájmu prodloužit, případně nám naše kontejnery vrátíte.

Více informací se dozvíte na našich webových stránkách. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.