zpět na novinky

SPEEDCHAIN 2018: trendy, procesy, produkty

SPEEDCHAIN 2018: trendy, procesy, produkty

Ve dnech 7. – 8. listopadu 2018 se bude konat v historických prostorách Břevnovského kláštera v Praze již třináctý ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN International (www.speedchain.eu).

V letošním roce proběhne konference v duchu motta „Logistika: trendy, procesy, produkty“. Již tradičně se na tomto vrcholném logistickém setkání sejde téměř 600 významných logistických osobností, aby si předali své zkušenosti a navázali nové kontakty.
Speciálním hostem letošního ročníku konference SpeedCHAIN bude jedna z nejvlivnějších světových HR manažerek – Rostya Gordon-Smith – která byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů a zvolena mezi 20 nejvlivnějšími ženami v České republice.

Účastníci se v průběhu prvního konferenčního dne dozvědí, co nás v příštích letech čeká a jaké jsou v logistice aktuální trendy a produkty. Během nabitého konferenčního programu vystoupí 57 českých i zahraničních speakerů, proběhnou 4 odborně moderované panelové diskuze, navštívit bude možno celkem 10 odborných sekcí. Celá konference je simultánně tlumočena čj/aj. Od 17.00 hodin bude vyčleněn dvouhodinový prostor pro neformální networking a od 19.00 hodin bude zahájen slavnostní večer V.I.P. Logistic Rendezvous ve stylu Jamese Bonda.

Součástí slavnostního večera V.I.P. Logistic Rendezvous bude společenský program moderovaný Olgou Lounovou, doprovázený její hudební skupinou, s bohatým rautem, elektronickým slosováním všech účastníků s možností výhry široké palety cen, fotokoutkem a diskotékou v zastřešeném atriu. V průběhu večera budou již tradičně předána prestižní logistická ocenění.
Konference SpeedCHAIN představuje významnou platformu pro výměnu odborných informací a názorů a nabízí příležitost upozornit na příklady best practice v lokálním, regionálním, evropském a globálním měřítku.

Zaregistrovat se můžete na: http://www.speedchain.eu/registrace/

Manažerka konference: Ing. Lucie Padevětová, RELIANT s.r.o., padevetova@reliant.eu