zpět na novinky

SpeedChain: Letos se sejdeme už v září!

SpeedChain: Letos se sejdeme už v září!

Letošní ročník konference SpeedCHAIN proběhne v termínu 7. – 8. září. Jedním z hlavních důvodů byla nutnost termín konání logistické akce roku koordinovat s termíny nejvýznamnějších národních a regionálních konferencí v zemích zastoupených v rámci struktury Evropské logistické asociace (ELA). Platí tedy, že právě 7. září se společně opět sejdeme v konferenčních prostorách historického Břevnovského kláštera v Praze, abychom:

* probrali zkušenosti, které nám přinesla globální koronavirová krize 20:21

* byli u toho, kdy se definují parametry dodavatelského řetězce budoucnosti

* hledali nové způsoby, jak uspět v tvrdé konkurenci těch nejlepších

* navázali na tradici pravidelného setkávání se starými známými, ale současně našli cestu i k novým  obchodním   partnerům, dodavatelům a zákazníkům

Odborný program konference SpeedCHAIN 20:21, kterou organizuje společnost RELIANT, nabídne zkušenosti, které přinesla globální krize, ale i trendy, jež ovlivní podobu nového, odolnějšího a flexibilnějšího dodavatelského řetězce nadcházejících let.

Návštěvníkům a partnerům konference nezůstane jistě nic dlužná ani co do standardu kvality její společenské úrovně.

Pocit jedinečnosti a společného zážitku z osobního kontaktu nic nenahradí. Přijďte na letošní v mnohém výjimečný SpeedCHAIN 20:21 načerpat inspiraci i novou energii a získejte přehled o aktuálním dění v překotně se měnícím světě logistiky.

Mediálním partnerem akce je tradičně i magazín Packaging Herald.