zpět na novinky

Udržitelné traye na bio rajčata

Udržitelné traye na bio rajčata

Rakouská společnost REWE Group pro balení organických rajčat vlastní značky používá udržitelné traye, které pro ni vyrábí společnost THIMM. Tyto obaly jsou vyráběny z vlnité lepenky z papíru z trávy a jsou tak ekologickou a udržitelnou alternativou k plastovým miskám, které se běžně na ovoce a zeleninu používají. Přírodní design papíru z trávy podtrhuje vizuální atraktivitu organických rajčat a aktivně spotřebitele podněcuje k nákupu. Traye na bio rajčata se skládají z 100% vlnité lepenky a jsou udržitelné a dokonale recyklovatelné.

Obaly jsou potištěny metodou flexotisku High Quality PostPrint, která se v kombinaci s použitou E-vlnou vyznačuje vysokou kvalitou tisku. Udržitelný tray na bio rajčata je potištěn ze všech stran. Spotřebiteli jsou tak efektivně prezentovány všechny důležité informace o kupovaném produktu. Traye mají své výhody i z logistického hlediska, neboť je lze stohovat na sebe, čímž se šetří místo při přepravě a navíc jsou traye u zákazníka ihned připraveny k naplnění.

Udržitelné traye pro potraviny lze vyrábět v různých velikostech a tvarech. Navíc digitální laserový výsek v THIMM pack‘n’display umožňuje vyříznutí nejrůznějších nápisů či motivů. Laser řeže motivy velmi přesně a precizně, včetně těch nejjemnějších detailů. Obyčejné traye se tak rázem mohou proměnit na zajímavé obaly, které aktivně přispívají k podpoře prodeje ovoce, zeleniny či jiných potravin. Laserový výsek navíc nepotřebuje výsekové matrice a zákazník  může své obaly flexibilně přizpůsobovat aktuálním potřebám snadno a v krátkém čase.