zpět na novinky

UPS dodává víno v certifikovaném a bezpečném balení

UPS dodává víno v certifikovaném a bezpečném balení

Společnost UPS (NYSE: UPS) rozšiřuje své přepravní služby u alkoholu, vína a piva zaměřené na spotřebitele na celém světě. S využitím některé z přepravních služeb UPS Express nebo Standard si mohou znalci vína nechat své oblíbené kartony vína poslat domů přímo z vinice.

Společnost UPS nabízí přepravní službu spojenou s vývozem vína z vybraných zemí Evropské unie s doručením přímo zákazníkovi v Číně, Jižní Koreji a Japonsku a nyní také v Dominikánské republice, Hongkongu, Indii, Jižní Africe, Kanadě, Macau, Singapuru, Švýcarsku a Thajsku a dále na Filipínách, Tchaj-wanu a Novém Zélandu. Služba business-to-consumer zaměřená na koncového zákazníka tak doplňuje již existující přepravní službu business-to-business s celosvětovým pokrytím, a to jak paletovou, tak i balíkovou přepravu.

Služby UPS zaměřené na přepravu vína mohou nyní využívat také spotřebitelé v rámci Evropské unie. Oblíbené víno, které objevili na dovolené, si teď mohou nechat bez obav poslat domů.

U všech destinací společnost UPS nabízí certifikované a bezpečné balení speciálně navržené pro přepravu lahví vína (až 12 lahví na lepenkovou krabici pro nešumivé víno a až 6 lahví pro šumivé víno), které lze objednat prostřednictvím call center UPS.

Při odesílání zásilky z Francie a Itálie mohou zákazníci využít také program Customized Declared Value for Wine. Při použití předem schváleného obalu mohou počítat s rychlým vypravením zásilky a její ochranou až do výše 500 EUR, kterou nabízí UPS Capital. Pokud je hodnota zásilky vyšší, mohou si zákazníci zakoupit dodatečné zajištění, a to až do výše celkových maloobchodních nákladů. Zákazníci se mohou spolehnout na to, že jejich víno bezpečně dorazí do místa určení. A pokud by víno bylo z nějakého důvodu během přepravy poškozeno, bude zákazníkovi uhrazena cena vína včetně nákladů na dopravu.

foto_UPS Italy 2 small small