zpět na novinky

Vozíky nabízí kromě vysokého výkonu i nízké provozní náklady

Vozíky nabízí kromě vysokého výkonu i nízké provozní náklady

Přesně k 10letému jubileu oblíbeného dieselového a plynového vysokozdvižného vozíku RX 70 pokračuje STILL s novou modelovou řadou. Vozíky nabízí nejen vysoké výkony překládky, ale i nízké provozní náklady.

Nový vysokozdvižný vozík RX 70 s nosností dvě tuny a vzdáleností těžiště břemene 600 milimetrů poprvé vystoupil na veřejnosti na veletrhu CeMAT 2016 v Hannoveru. Nyní následuje celá konstrukční řada RX 70 s nosnostmi od 2,0 do 3,5 tuny.

U nového vozíku RX 70-20/-35 zaujme zadní závaží s moderním vzhledem, ale také prodlouženým rozvorem kol, což umožňuje stabilnější a komfortnější jízdu. Chytrý RX 70 Hybrid ukazuje nyní svou výkonnost především ve stoupání. Zdrojem síly nové konstrukční řady je spojení výkonných průmyslových motorů a osvědčeného dieselelektrického pohonu.

Nově uvedený kompaktní vozík RX 70-20/600 je široký pouze 1,18 metru. Tím se výborně hodí k nasazení v těsných pracovních prostředích nebo úzkých uličkách. Plošší konstrukce navíc umožňuje nasazení pod nízkými stropy, při průjezdech vraty nebo
v kontejnerech.