zpět na novinky

Vyhlášení vítězů Model Young Package 2022 se blíží!

Vyhlášení vítězů Model Young Package 2022 se blíží!

Již 27 let se rok co rok mladí designéři z celého světa účastní mezinárodně uznávané soutěže Model Young Package. Ani letos soutěž nezahálela a přišla s velice atraktivním a aktuálním tématem Food Is… Návrhy do soutěže putovaly z celého světa a ty nejlepší budou představeny a oceněny 17. října 2022 v Centru architektury a městského plánování v Praze.

Letošní ročník vyzval mladé designéry z celého světa k zamyšlení se nad vztahem obalu a jídla. Jídlo a obal patří neodmyslitelně k sobě a měl by ho vždy posouvat na vyšší úroveň. Zvládli soutěžící vytvořit obal hodný 21. století? Jak si poradili s přísnými kritérii hodnocení? To vše hodnotila mezinárodní porota složená z významných odborníků oboru v čele s českým obalovým designérem Janem Činčerou.

Mezinárodní soutěž obalového designu pro designéry i studenty organizuje Czechdesign pro vyhlašovatele soutěže společnost Model Group. Soutěž je největší svého typu na světě a dává účastníkům jedinečnou možnost porovnat své návrhy v mezinárodní konkurenci.

Na výherce tento rok čekají odměny v celkové výši 7 300 EUR a uděleny budou i zvláštní ceny: Cena Inovačního centra Model Group, Cena Czechdesign a Cena předsedy poroty.

Přijďte se inspirovat světovým designem a seznámit se s talentovanými designéry a jejich díly!

Kdy: 17. října 2022 od 19:00

Kde:

CAMP

Centrum architektury a městského plánování

Vyšehradská 51, Praha 2

Areál Emauzského kláštera (mapa)

Vstupné: Zdarma

Mediálním partnerem soutěže je opět i magazín Packaging Herald.