zpět na novinky

Zemanka mění design svých obalů

Zemanka mění design svých obalů

Česká rodinná biopekárna Zemanka se rozhodla pro kompletní redesign svých obalů. Vybrala si na to kreativní studio Butterflies & Hurricanes, specializované právě na packaging design.

Nové obaly jsou v obchodech už od září, postupně se vymění celé portfolio výrobků, které v současné době čítá 35 druhů sušenek, krekrů a oplatek. Redesign probíhá v době, kdy si Zemanka připomíná deset let existence.

„Chtěli jsme, aby nový design víc vycházel z podstaty naší značky. Tedy značky, která je zodpovědná k přírodě, využívá nejkvalitnější ingredience v biokvalitě a je náročná na vynikající receptury. Také naše nové logo, které vypadá jako razítko, má svoji myšlenku. Razítko je známka kvality, potvrzení konstantních hodnot, na kterých si pěkně hranatě a důrazně stojíme a neslevíme z nich ani o píď,“ popisuje majitel pekárny Zemanka Jan Zeman.

Zemanka_detske_produkty_2 new

Tvorby originálních vzorů na jednotlivé druhy sušenek se ujala výtvarnice Daniela Horáčková. „Při výběru designu jsme použili přírodní papír, zemité odstíny barev a rukou kreslené abstraktní motivy,“ podotkla Michaela Thomas, designová ředitelka studia Butterflies & Hurricanes.

Zdroj: News Media (Retailek)