VETROPACK vyrobil novou krystalickou lahev 
Slovenský výrobce obalového skla VETROPACK NEMŠOVÁ vyrobil pro společnost ST. NICOLAUS – trade unikátní lahev tvořenou tisíci krystaly. Autor návrhu designér Jan Čapek se ve spolupráci s odborníky ze slovenské sklárny… 

Více →

 
Ahlstrom-Munksjö vyvinul alternativu k plastovým brčkům
Společnost Ahlstrom-Munksjö uvádí na trh novinku jménem CelluStraw, jež umožní potravinářskému průmyslu – například řetězcům rychlého občerstvení – nabídnout alternativu k plastovým brčkům na jedno použití.

Více →

 
Geis otevřel nové depo ve Štěrboholech
Dva měsíce po otevření nové pobočky pro balíkovou logistiku ve Velkých Přílepech přestěhovala skupina Geis na konci dubna také svoji balíkovou pobočku obsluhující severní části středních Čech a Prahy z Měšic do pražských Štěrbohol.

Více →

 
DAZ 2019: automatizace v centru pozornosti
Na konci dubna proběhl na zámku v Mikulově čtvrtý ročník odborné konference Den automatizace a značení (DAZ). Program byl opět zaměřen na trendy v oblasti automatizace průmyslového balení, značení a manipulace s výrobky. 

Více →

 
Jak si zvýšit důvěryhodnost
u bank a zákazníků?
Odpovědná firma je udržitelná firma. Podniká v souladu s etickými principy, rozvíjí dobré vztahy s obchodními partnery, pečuje o své zaměstnance, podporuje region, ve kterém působí a snaží se minimalizovat negativní dopady na životní prostředí.Nenechte si ujít seminář, který 15. května pořádají společnosti Press21 a THIMM pack´n´display.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright 2015 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube