Svijany představily míchaný nápoj
z nealko piva ve žluté plechovce
V točené podobě je novinka k dostání ve vybraných restauracích, v  atraktivních žlutých plechovkách je dostupná mimo jiné na e-shopu pivovaru a během léta i v běžné maloobchodní síti. 

Více →

 
Pivo s příchutí hard rocku
Pivovar Lužiny představil začátkem července limitovanou edici BEERSTRIKER. Spodně kvašený světlý ležák byl plněn do černých plechovek
ve společnosti DRINK2GO a je k dispozici ve dvou designových variantách. 

Více →

 
Coca-Cola chce nahradit
jednorázové obaly REkrabičkou
Coca-Cola HBC představila ve spolupráci
s REkrabičkou až 400krát použitelný obal vyrobený ze speciálního polypropylenu. Navržen byl společně s několika majiteli restaurací pro výdej hotových jídel.

Více →

 
Bosch si pronajal DC v CTParku Bor
Developer CTP poskytl na míru logistický prostor německé firmě Bosch. Ta si pronajala distribuční centrum v CTParku Bor v západních Čechách, do kterého přesune své operace z Nizozemska.

Více →

 
Novým distributorem Universal Robots v ČR je Schmachtl CZ
Společnost Schmachtl CZ na trhu ve střední Evropě dlouhodobě zastupuje desítky výrobců komponent pro průmysl, automatizaci, elektro a další obory. Nyní se stala dalším distributorem kolaborativních robotů Universal Robots v České republice.

Více →

 
Inšpirovať k zodpovednému životu môžu svojím príbehom jednotlivci
aj firmy
Online magazín Naše Bio&Eko už viac ako 2 roky prináša novinky, rozhovory a inšpirácie zo sveta environmentálnych tém. Hlavnou myšlienkou je inšpirovať sa navzájom na ceste za zodpovedným životom.

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2021 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube