DODO a Rossmann testují
v Budapešti doručování drony
Místo startu a cíl doručení od sebe byly vzdáleny
15 kilometrů, přičemž celková trasa byla prodloužena přeletem dronu přes řeku Dunaj. Výslednou vzdálenost, včetně vzletu a přistání, dron překonal za 14 minut.

Více →

 
Stock-Plzeň Božkov posiluje
o prémiový nealko nápoj Fentimans 
Jako logo značky zvolil Thomas Fentiman svou věrnou fenku – ta zdobí lahve produktů i nyní. Úspěch značky přetrvává až do dnešní doby, kdy rodina Fentimans pokračuje ve výrobě lahodných a prémiových nápojů. 

Více →

 
Nová lahev na ikonický likér Cointreau kombinuje modernost a starodávný vzhled
Nový obal francouzského pomerančového likéru Cointreau, který je na trhu již 140 let, se od předchozích nápadně odlišuje, ale přesto je stále okamžitě rozpoznatelný. Přepracovaná skleněná lahev je oslavou historie průkopníka koktejlů a samotného pomeranče.

Více →

 
EmbaxPrint 2023 přivítá odborníky
z obalového a tiskařského průmyslu
Zájemci o technologie pro obalový a tiskařský průmysl by si neměli nechat ujít veletrh EmbaxPrint, který se koná na brněnském výstavišti od 7. do 9. února 2023. Již 31. ročník této akce nabídne možnost představit novinky na trhu a zejména poskytne firmám příležitost potkat se s…

Více →

 
ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM
na EmbaxPrintu 2023 představuje…
V rámci pavilonu V se mohou návštěvníci těšit hned na dvě expozice společnosti ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM. První se nachází na stánku 023, druhá v rámci doprovodného programu Markem-Imaje Packaging Live.

Více →

 
NEDPAK nabízí vzduchový výplňový systém STOROpack AIRplus®
Vzduchové polštáře AIRplus® společnosti STOROpack jsou optimálním ochranným obalem pro citlivé zboží, protože jsou lehké a spolehlivě tlumí otřesy či pádové šoky.

Více →

 
KION Group zahajuje výrobu vodíkových pohonných systémů
KION Group plánuje do technologie vodíkových pohonných systémů investovat více než 11 milionů eur. Uvedení systémů pro 24 V na trh je plánováno na jaro 2023, další systémy budou následovat. Výhody oproti jiným zdrojům energie jsou podle společnosti v…

Více →

 
Nutella Biscuits si můžete
vychutnat z doypacku
Společnost Ferrero Česká na začátku tohoto roku představuje i českým milovníkům značky Nutella novinku – sušenky Nutella Biscuits s krémovým srdcem z pomazánky Nutella. Baleny jsou v…

Více →

Tato zpráva je oznámením internetového portálu www.packagingherald.cz.
Copyright
© 2022 KON Agency s.r.o., Na Květnici 616/4, Praha 4. Všechna práva vyhrazena.

Twitter   LinkedIn   YouTube